Кришка об'єктива для DJI Avata 2 об'єктив для безпілотника, кришка Кардана, Захист камери, захист корпусу
- Готово до відправки
- Код: 1723




+380977341286
- +380 (97) 734-12-86
- +380 (96) 703-16-68
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 10:00 - 20:00 Субота 10:00 - 18:00 Неділя 13:00 - 18:00 * Час вказано для регіону: Україна, Івано-Франківськ
- +380 (97) 734-12-86+380 (96) 703-16-68Володимирвул.Симоненка 2, 76006, Івано-Франківськ, Україна09773412860967031668
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
1. Виготовлений із матеріалу ПК, ефективно захищає об'єктив для безпілотника від пошкоджень і зіткнень.
2. Кришка об'єктива вишукано спроєктована, точно підходить для об'єктива, забезпечуючи стабільне встановлення.
3. Може ефективно захистити об'єктив для безпілотника від зовнішніх чинників, як-от пил, краплі води та подряпини.
4. Можна покласти в сумку для зберігання без розбирання, економія місця.
5. Легка конструкція, нелегко послабити, легко встановити та розібрати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunnyLife |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.1 г |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Змінна захисна кришка для об'єктива камери дрона DJI Mavic Air 2S захист від подряпин |
| Сумісна марка | DJI |
| Сумісна модель | Mavic Air 2S |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Корпуси, рами, шасі |