Сумка для хранения DJI RSC2 Ronin SC 2 Handheld 3-Axis
- Готово до відправки
- Код: 1369

-20%





+380977341286
- +380 (97) 734-12-86
- +380 (96) 703-16-68
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 10:00 - 20:00 Субота 10:00 - 18:00 Неділя 13:00 - 18:00 * Час вказано для регіону: Україна, Івано-Франківськ
- +380 (97) 734-12-86+380 (96) 703-16-68Володимирвул.Симоненка 2, 76006, Івано-Франківськ, Україна09773412860967031668
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Особливість:
-Можна носити в руці або через плече з регульованою довжиною плечового ременя
Опис:
Ім'я: Сумка для зберігання карданного підвісу
Розмір: 29 х 29 х 9 див.
Вага: 650 грам
Упаковка: ящик для зберігання + плечовий ремінь
Застосовні моделі: Сумісність з DJI RSC2 Ronin SC 2 Handheld 3-Axis
Список упаковки:
1 х сумка для зберігання
1 х плечовий ремінь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunnyLife |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Довжина | 40.5 мм |
| Вага | 1628 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Вибухозахищена протиударна сумка для DJI Mavic 3, водонепроникний кейс для перенесення |
| Тип | Валіза |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |