Пиленепроникна захисна кришка для об'єктиву камери квадрокоптера DJI Mini 2/Mavic Mini
- Готово до відправки
- Код: 1086








+380977341286
- +380 (97) 734-12-86
- +380 (96) 703-16-68
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 10:00 - 20:00 Субота 10:00 - 18:00 Неділя 13:00 - 18:00 * Час вказано для регіону: Україна, Івано-Франківськ
- +380 (97) 734-12-86+380 (96) 703-16-68Володимирвул.Симоненка 2, 76006, Івано-Франківськ, Україна09773412860967031668
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захисна кришка для об'єктиву камери DJI Mini 2/Mavic Mini
Пластикова кришка продовжить термін служби об'єктива камери і захистить під час перевезення від подряпин і потертостей, які надалі можуть негативно позначитися на якості зйомки.
Переваги та характеристики моделі:
- Виготовлена із високоякісного матеріалу, міцна.
- Забезпечує багатогранний захист кардану та камери від пилу та вологи та запобігає зіткненням із сторонніми предметами.
- Закріпіть її на камері, щоб захистити об'єктив під час транспортування та зберігання.
- Напівпрозорий дизайн, завдяки якому легко спостерігати за станом захисту карданного шарніра.
- Проста в установці.
- Матеріал: АБС-пластик.
- Колір: прозорий чорний.
- Відповідні моделі: DJI Mini 2/Mavic Mini.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunnyLife |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Пилонепроникна захисна кришка для об'єктива камери квадрокоптера DJI Mini 2/Mavic Mini |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Сумісна марка | DJI |
| Сумісні моделі | Mini 2 / Mavic Mini |
| Тип | Корпуси, рами, шасі |