Захисна кришка для об'єктива камери для коптера DJI Avata 2
- Готово до відправки
- Код: 1606



- +380 (97) 734-12-86
- +380 (96) 703-16-68
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця 10:00 - 20:00 Субота 10:00 - 18:00 Неділя 13:00 - 18:00 * Час вказано для регіону: Україна, Івано-Франківськ
- +380 (97) 734-12-86+380 (96) 703-16-68Володимирвул.Симоненка 2, 76006, Івано-Франківськ, Україна09773412860967031668
Захисна кришка для об'єктиву камери DJI Avata 2
Пластикова кришка продовжить термін служби об'єктива камери і захистить під час перевезення від подряпин і потертостей, які надалі можуть негативно позначитися на якості зйомки.
Переваги моделі:
-
Виготовлена із високоякісного матеріалу, міцна.
-
Конструкція з повним покриттям забезпечує багатогранний захист кардану і камери від пилу і вологи і запобігає зіткненням із сторонніми предметами.
-
Закріпіть її на камері, щоб захистити об'єктив під час транспортування та зберігання.
-
Встановлення та зняття займає всього кілька секунд.
-
Напівпрозорий дизайн, завдяки якому легко спостерігати стан захисту карданного шарніра.
Основні характеристики:
-
Матеріал: полікарбонат
-
Застосовні моделі: для DJI Avata 2
-
Колір: прозорий чорний
-
Розмір продукту: 3.7*3.9*3.2cm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunnyLife |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 6.7 мм |
| Ширина | 5.5 мм |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.1 г |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Тип | Камера |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | прозорий чорний |
| Тип товару | Захисна кришка для об'єктива камери з ефектом затемнення для коптера DJI Mavic 3 |
| Сумісна марка | DJI |
| Сумісна модель | Mavic 3 |